Mustela

Produktová řada

Velmi citlivá pokožka

Velmi citlivá pokožka

Řadit
dot

Značka

Produktová řada

Specifické zaměření

Typ pleti

Použiji na

Pro koho

Forma

Věk dítěte

  • Velmi citlivá pokožka
  • Mustela

Velmi citlivá pokožky

Mustela® první péče pro novorozence a děti s velmi citlivou pokožkou. Velmi citlivou pokožku má průměrně 1 ze 3 dětí(1). Některé děti mají obzvláště citlivou pokožku, která reaguje na vnější vlivy snadným začervenáním a projevuje se častými pocity svědění a napjatosti. Právě tyto pocity jsou charakteristické pro velmi citlivou pokožku. Mustela® nabízí první ucelenou řadu produktů bez parfému určenou na čistění, koupání a péči, speciálně vytvořenou na zklidnění velmi citlivé pokožky u dětí již od narození(2).

 Produkty obsahují patentované přírodní složky a mají velmi lehkou texturu, která slouží jako ochranná druhá kůže, hydratují a chrání kožní bariéru a poskytují úlevu od nepříjemných symptomů typických pro velmi citlivou pokožku. Inovativní komplex patentovaných přírodních složek pro zaručenou účinnost.

Avocado Perseose® zvlhčuje a pomáhá posilovat kožní bariéru.

Společnost Laboratoires Expanscience objevila tuto exkluzivní přírodní složku, která je klíčovou pro značku Mustela®. Hydratuje, posiluje kožní bariéru a uchovává zásoby kmenových buněk.

Schizandra zklidňuje zarudlou pokožku a pomáhá zmírnit nepříjemné pocity jako je svědění a pnutí pokožky.  Z bobulí Schizandry byly extrahovány přírodní aktivní složky, dále vyvinuté společností Laboratoires. Expanscience, a používají se pro své zklidňující vlastnosti. Jsou obsaženy všech produktech řady Mustela® pro velmi citlivou pokožku a pomáhají snížit zarudnutí, které charakterizuje velmi citlivou pleť.

 

(1) Epidemiologická studie provedená společností Laboratoires Expanscience na 8100 dětech ve spolupráci s 399 pediatry ve Francii, Itálii, Španělsku a Taiwanu. (2) Včetně novorozenců dle NICU.

 

 

 

 

Darujte na Vánoce to nejcennější Darujte na Vánoce to nejcennější